| theRealGODofcoconuts a întrebat:

De foarte mult timp caut o melodie, acestea sunt versurile din refren probabl:"let me be your fantasy...", şi dupa mai urmau alte versuri. Dar e o melodie dance/disco mix-uri de dubstep, electro, auzita pe la radio şi pe la tv, foarte veche...
Dacă reuşiți să vă dați seama va rog răspundeți. Funda! happy

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Cred ca asta este ce cauti : https://m.youtube.com/watch?v=f17b8m5fniU

Melodia e mai veche ca mine laughing

Sper ca te-am ajutat, funda?

| theRealGODofcoconuts explică (pentru Niklauss):

Am specificat genurile melodiei, nu este una chiar asa de veche, si pot sa spun ca numai peste Baby D am dat cand am cautat dupa versuri laughing)
Acum 4-5 ani auzeam melodia asta peste tot