| elbaiatu a întrebat:

Salut deci am facut si eu niste versuri pentru mama si as vrea sa vad ce parere aveti big grin

mama te iubesc si stiu ca si tu m-a iubesti si tot binele
din lumea ai vrea sa mi-l oferi de aceea vrei sa ma ti mereu
langa tine sa imi dai sfaturi sa imi mearga cat mai bine in
viitoru asta crud care ma astepta caci lumea este rea si un
sfat bun nu am de la cine sa-l primesc doar de la tine mama
caci tu mi-ai dat viata sa traiesc si prin acest vers as vrea
sa-ti multumesc pentru tot ce miai oferi si in continuare
imi oferi caci eu sunt singurul baiat altau pe care-l iubesti.
Mama stiu ca-ti mai gresesc cateodata dar te rog iarta-ma
pentru fiecare fapta, gresesc fara sa vreau apoi nu stiu
ce sa fac ca-sa te impac sa ma ierti din nou sa ma iei in brate
si sa-mi spui te-am iertat puiu mami.Mama te iubesc chiar
daca uneori te dezamagesc dar vreau sa stii un singur
lucru mama te iubesc.

scuzati greselile big grin

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Vrei să creadă mama ta că ești analfabet?
Oricum nu mă impresionează versurile ăstea emoționale, poate mamei tale o să-i placă, dar pe mine mă lasă rece ca un iceberg.

Răspuns utilizator avertizat
| Laura a răspuns:

Penibil.

| ioana996 a răspuns:

Este frumoasa imi place ca ai folosit de cele mai multe ori rima incrucisata respectiv monorima dar sa stii ca nu conteaza neaaprat daca are greseli sau aliniatul intr-o parte sau altceva pentru pana una alta este un cadou minunat de la un copil pentru mama sa.Mamei tale nu ii va pasa dac ai facut greseli sau nu pentru ca considera ca poezia este mai importanta de atat.te-ai demonstrat dragostea fata de mama si asta este tot mama ta va fi mandra de tine chiar daca ai facut acele greseli>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sperii pe maică-ta, o să ajungă săraca să se întrebe de ce te-a mai trimis la şcoală straight face.