| SpikLo a întrebat:

Este cineva pe aici cu voce? ureche muzicala? Sau care face canto? As vrea sa ii trimit unei persoane cu voce/ureche muzicala un videoclip in care cant si daca se poate sa imi spuna daca am voce. Multumesc Cine este dispus sa ma ajute sa imi lase o adresa de contact!

6 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Eu fac canto de 3 ani. happy imi poti trimite si mie, daca vrei. facebook-ul meu e : Bri Gi

| SpikLo explică (pentru carlyhalatz):

Sigur ai Bri Gi? Pe facebook nu te gasesc...

| RaraSeeDY a răspuns:

Pai iti las skype ca Y! M nu prea mai folosesc happy daca e iti trimit in privat facebook happy.
Skype: razvan.197

| SpikLo explică (pentru RaraSeeDY):

Trimite-mi te rog facebook-ul deoarece nu am skype happy

| LaylaSerizawa19 a răspuns:

Pai in primul rand iti sugerez sa nu apelezi la sfaturi unor "Copii" de aici sau al unor "persoane cu experienta" din aceasta zona, pentru ca exista poersoane care fac si misto de altii, dar bineinteles si unele sincere care desigur se gasesc mai greu. in al doilea rand ti-as sugera sa mergi la o prefesoara/un profesor de canto din apropiere si sa ii ceri parerea sau daca nu ai niciun profesor sau nicio profesoara prin zona, cere-i sfatul profesorului/profesoarei de muzica de la scoala/liceu. Lucrurile astea nu te costa nimic si in plus mai bine ai parerea unui oarecum specialist decat a unui "copil" sau a unei persoane necunoscute si despre care nu stii daca e adevarat ceea ce spune sau nu. Chiar daca nu ai voce, acest lucru se poate schimba cu timpul, sigur daca iti place muzica si urmezi cursuri de canto. Nu o sa ajungi la performanta. dar o sa canti oarecum mai bine happy succes