| Danutz0990 a întrebat:

Eu sunt nou pe TPU.Am si eu o intrebare.Nu stiu ce sa joc. Vreau sa joc ceva in afara de Metin2.Paca acum doar Metin am jucat si acum m-am plictisit. Ce jocuri sa mai joc? Dau fundita.

4 răspunsuri:
| adrian_6090 a răspuns:

Sniper Elite

| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Pai poti sa te joci IMVU(joc virtual in care trebuie sa-ti faci un profil ori fata ori baiat)

| Copte a răspuns:

Making History

| ovidiu96 a răspuns:

Pai daca vrei pe PC astea is super misto Assasin Creed 2 DarkSiders Halo4 Gta4 Fifa Prince Of Persia God of War (PS2) Funda plswinking