| JH a întrebat:

Fac parte dintr`o trupa rock si pop rock.Sunt chitarist si am hotarat ca e timpul sa las la o parte copilariile si sa imi iau un procesor pentru chitara? Ce imi recomandati avand in vedere ca eu ca armonie cant mult pe clean (pe pop rock sau folk), dar imi trebuie si ceva distors ( pentru piese gen Ziua Vrajitoarelor sau Apocalipsa ), dar am nevoie si de ceva efecte (imi place sa cant f mult piesele de la >Metallica.) Am vazut aesara pe cineva avea un procesor care imita exact sunetul de la Guns N Roses (Don`t cry), dar nu am vazut ce procesor avea. Voi ce imi recomandati.(nu va avantati la SF~uri va rog, sau preturi astronimice tongue happy ). Multumesc

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Nu ma pricep la ceea ce spui tu dar am inteles ce zici :) http://www.magazinuldemuzica.ro/CHITARE-_-c81.html sper sa iti fie de ajutor;)