| Elle a întrebat:

Imi spuneti, va rog, melodiile din acest mix(nu neaparat pe toate, doar pe care le stiti)? http://www.youtube.com/watch?v=e66CQ8PAdDM&feature=relat ed

7 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Nu stiu nici una dar mi-au placut foarte mult prima dar mai ales a doua care mi se pare foarte cunoscuta parca e una pe ritmul acesta si in Romania daca aflii cum se numeste te rog mult sa imi spui si mie plzzz

| DreamingAloud a răspuns:

Uite am gasit una din melodii care cea care imi place si mie
http://www.youtube.com/watch?v=Ky7jCzFlH5Y
dar daca o vrei si pe cea originala scrii Arash- temptation si ti-o in engleza

| Elle explică:

@FataDinJustifySexDanBalan Nu te-a intrebat nimeni daca e interesant sau nu... Daca e"proasta" sau nu.

| Elle explică:

@AndreeaDany Pe asta o stiam si eu, dar iti multumesc oricum!winking

| DdDiX a răspuns:

Mie chiar imi plac... dar sorry nu le stiu

| qMisaki a răspuns:

Habarnam fata! nu-i deloc interesant!

| qMisaki a răspuns:

Habarnammm fata! e proasta rau melodia astea!