| XxRMRJoKeRu29xX a întrebat:

Salut imi zice cineva va rog cum se numeste melodia cu refrenu de genul acesta O, O, O, O, cred ca e muzica disco nu stiu melodia e in engleza

5 răspunsuri:
| KostaKhe a răspuns:

Poate e Alex Velea-Don't Say It's Over

| XxRMRJoKeRu29xX explică:

Nu este oricum mersi

| Allix13 a răspuns:

Connect-r - still?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

rolling on the floor wow,sigur ne ajuti asa, cum ma?! Nu stii melodia aia?! Pfffoa, e faimoasa ma si tu nu o stii...rolling on the floor

| XxRMRJoKeRu29xX explică:

Muzica e cantata si in the suite life on deck(o viata minunata pe punte) cred ca in seriale sau in film nu stiu va rog daca aflati spuneti-mi. Funda