| SNIPƎR a întrebat:

Salut, imi ziceti niste colinde usor de invatat si vrumoas, si va rog imi mai ziceti si niste urari dupa ce termini colinda. Funda.

Răspuns Câştigător
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

O ce veste minunata, la Bethleem colo-n jos, astazi s-a nascut Hristos, pe strada din Viflaem. Urarea AM VENIT SA COLINDAM
PE LA CASE SA URAM
HAI DATI CHIOT BAIETANI
LA ANUL SI LA MULTI ANI.

4 răspunsuri:
| Ralucutzzaa a răspuns:

| LiliJB a răspuns:

Mos Craciun cu plete dalbe.

| Adry123456789 a răspuns:

Astazi s-a nascut Hristos, O ce veste minunata, Colindita, Colindam, colindam iarna, Mos Craciun, Florile Dalbe...

| DolceKiss a răspuns:

Last Christmas -Ashley Tisdale(e de Crăciun dar nu prea e colind. )