| xDavidx a întrebat:

In ultimul timp, aud piesele unui cantaret, nu stiu, mai degraba rock, care imi plac. Dar faza este ca nu cunosc numele cantaretului, il recunosc dupa voce si timbru vocal si l-am vazut in videoclipur. Cred ca numele lui e "Fanz..." de culoare alba, inalt, silueta medie, iar ceea ce este diferit, are o barba neagra mai lunga si intr-un gen patrata (din asta aflam ca are si parul negru, care este scurt, nu lung cu am cantaretii rock). Daca ati putea sa imi ziceti numele cantaretului si o piesa de-al lui, v-as fii recunoscator si as acorda funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Serj Tankian corespunde descrierii, desi ma indoiesc ca e el.Ar fi si mai bine daca ai descrie genul de rock pe care il canta.Troy Sanders nu cred ca are cum fi, el are plete.Nici Sully Erna.

| xDavidx explică (pentru Dumnezău):

Vai de la sti, singur am gresit cand am spus ca numele lui are "Franz..." nu stiu, m-am derutat posibil de la o alta piesa. Oricum acesta este Serj Tankian. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

William Fitzsimmons? thinking

| xDavidx explică (pentru Mădă0611):

Nu este el. Dar oricum multumesc. Apropo are barba mica cam de lungime - 10cm latime - 5 cm nu asa de mare ca la William Fitzsimmons. Multumesc oricum.