| Simion_Adriana_1984 a întrebat:

Salut isi mai aduce cineva aminte de formatia NND de acum 15 ani a nu se confunda cu n&d aveau o melodie '" nimeni nu ne va despartii " era vb de o fata si un baiat pe o stanca va rog din suflet caut melodia

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

NND a fost formatia cu acelasi cantaret de la N&D nick si delia!
dar pana sa apara in peisaj delia nick a cantat cu Catalina Nicole
si formatia se numea NND!
din pacate nu poti gasi acea melodie, la vremea respectiva nimeni nu se gandea la Youtube sau sa salveze cantecul cumva,,,
sorry!