| HaveABreak a întrebat:

Salut, m-am apucat de curand de muzica si as vrea sa va dati cu parerea, nu conteaza daca este o parere proasta, eu le iau pe toate ca fiind constructive happy

Link : https://youtu.be/EHB7DyDehmU

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o pot numi muzica.

| Rocsid a răspuns:

D.p.m.d.v. ar mai trebui sa lucrezi la versuri...Sa iti gasesti o replica A TA si rimele sa fie mai bine facute...imi par usor simpliste.
Un instrumental mai complex te-ar ajuta mult pentru inceput. Poti face freestyle pe un negativ cu versurile tale atata timp cat precizezi ca e freestyle nu se considera furat.
Per total suna bine piesa si in muzica trebuie sa faci ce simti nu ce zic eu sau altii.
Spor la scris!