| rap4us a întrebat:

Salut, m-am apucat recent de cantat rap si vreau si eu niste vizualizari pe blog si pe youtube.
Aici este prima melodie: http://www.youtube.com/watch?v=ikOX1NtgV4I
Iar asta e numele blogului: gangstaluke.blogspot.com
Astept si pareri

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Este superb, irreginstrarea nu prea se intelege... Daca nu poti face rost de un microfon mai bun atunci scrie versurile astfel sa se inteleaga mai bine.

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pe TPU nu se face reclama (si nu se cersesc vizualizari).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu inteleg ce spui, schimba microfonul.
2. Instrumentalul nu se potriveste cu vocea ta, adica vocea e mult prea diferita fata de instrumental.