| xXx_4695 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva cu citeva versuri in stil rap? plizzzzzzzzzz...de dragoste sau de alt ceva.Va rog

Răspuns Câştigător
| Aleeeka a răspuns:

Selecta Se stie in top Invarte oameni grei ca pe placile de pick up Ii trebuie un super lova' vagabont Nu un neghiob \m/!
# tot ce e frumos trece mult prea repede, îmi rămân în gând toare amintirile Orice ar fi am încredere că după vreme rea răsare soarele. love struck!
Da puştiu de azi, mai rulează un cui, şi nu`i spui tu lui, cum să trăiască, nu`i dai tu lui, sfaturi de viaţă, le ştie pe toate!
Dacă vorbim de vise, ale tale`s prea măreţe, pentru sutele de zdrenţe, data să te`nveţe feţe, mii de feţe, mii de oameni, vin şi pleacă zi de zi, şi dintre toţi doar tu ştii, că într`o zi aici vei reuşi!
Am auzit cum că ar fi un loc, undeva departe, ca`n poveşti şi basme, da` undeva peste munţi şi ape, plin de culoare şi soare şi cică problemele au rezolvare toate love struck!
Cum ar fi dacă ar fi o hartă care să poată s`arate exact, de unde să pleci, pe unde să treci, tu de când ai fi plecat? Ia zi cum ar fi dacă ar fi pe bune una aşa zis paradis, permis de toţi, visat de toţi dar de prea puţini atins love struck!
Visează mai mult şi crede mai mult/ Şi soarele o să apară :-x!
Şi dacă zici că n-o iubeşti atunci tu minţi! \m/