| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Pana acum ascultam Eminem, dar dupa am descoperit toateee melodiile lui, si mi-am dat seama ca nu inteleg nimic din elestraight face. Vreau un rapper care canta asemanator cu Eminem si sa fie roman... Funda!big grin

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Încearcă Arssura... l-am văzut în câteva battle-uri și e destul de bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

| iLau a răspuns:

Nu canta nimeni la fel ca Eminem dar raperi romani buni sunt trupa Parazitii, Pacha Man. mai sunt dar nu imi vin acum in minte.