| WorldCUP10 a întrebat:

Pe 10 iulie ma duc la concert Bon Jovi. E primul concert la care ma duc si vroiam sa intreb : cu ce nu ma lasa >>>inauntru? Sticle?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Sticle, umbrele, aparate foto profesioniste, arme, mancare astea depind de fiecare cincert in parte si de ce stabilesc organizatorii, intra pe siteul lor sa afli mai multe, trebuie sa aiba trecut pe undeva

1 răspuns:
| criSti220 a răspuns:

Depinde de concert
poti sa nu intri cu umbrele de ex daca va ploua,brichete, sticle, obiecte ascutite
chesti de genu asta