| raul_9253 a întrebat:

Pe cine alegeti Jessica Alba sau Jessica Simpson? Eu o aleg pe Jessica Simpson dar vreau sa stiu parerea voastra.Deci Jessica Alba sau Jessica Simpson?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessica Simpson, e mult mai frumoasa decat Alba si are si o voce f frumoasa, mie imi placehappy

21 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Jessica Alba.

| daniDeeDee a răspuns:

Jessicaaaaaa... Alba tongue

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Jessica Alba.

| adi4ever a răspuns:

Pe niciuna

mira
| mira a răspuns:

Jessica Simpson

| usernamealy a răspuns:

Jessica Simpson pentru ca e nascuta in aceiasi luna cu mine si e rac ca si minebig grin e draguta si Jessica Alba

| Mina a răspuns:

Jessica Alba fara doar si poate!

| Deeiu a răspuns:

Categoric Jessica Albahappy
Dc?
Ptr ca este frumoasa, desteapta, are un corp superb, pe langa jessica Simpson care stie toata lumea ca a avut o perioada in care arata... x_angryatunci cand se facuse obezahee hee)

| raul_9253 explică:

Jessica A. e desteapta, frumoasa, talentata si sexy.Jessica S. la fel dar imi place mai mult de Jessica Simpson.

| andalu a răspuns:

Jessica Alba este mai draguta, Jessica Simpson este mai sexy.Fiind fata, prefer prima varianta.Insa pana la urma amandoua sunt super, e greu sa alegi,,, Ah, si fara suparare, niciuna nu exceleaza in ceea ce priveste partea profi, Jessica Alba este o actrica mediocra, la fel si in ceea ce o priveste pe J.Simpson (nu mai vb cum e ca actrita ca ar iesi f prost).

| andalu a răspuns:

Deeiu' cum de stii tu ca e sau nu inteligenta,, Alba?laughing hai sa fim seriosi, trece o viata si multi dintre noi ne etichetam ca fiind inteligenti ca asa vrem sa fim insa totul este relativ. talentul da, se poate comenta, pentru ca este evident.insa inteligenta.hmmm
Si inca o completare la ce am scris in msj anterior: Jessica Alba este mai draguta, jessica simpson este insa mai sexy si mai frumoasa,,, o frumusete poate ceva mai vulgara -sau mai bine zis, provocatoare-.Nu stau sa comentez cum era inainte, comentez exact cum sunt amandoua la la mom de fata.

| xlmpq a răspuns:

Jessica alba claaaar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessica Simpsonwinking. Nu de alta, dar imi place sa fiu de partea minoritatiibatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessica Simpson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessica Alba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessica alba! CLARR... e cea mai frumoasa dintre toate nu se compara cu nimeni si nu neaparat ca ar fi cea mai frumoasa ca nu e chiar asa dar are ceva care o face deosebita fata de celelaltehappy

| claw_4117 a răspuns:

Jessica Alba.

| simona2010 a răspuns:

Jessica Simpson:X

| angel_5676 a răspuns:

Jessica Simpon, e mult mai frumoasa decat Alba si are si o voce f frumoasa, mie imi placehappy

| enyo a răspuns:

Jessica Alba