| MaiBineAnonimDecatCriticat a întrebat:

Pentru cei care doresc sa isi promoveze piesa la radio, dar nu au avut ocazia, acum o pot face foarte usor pe postul nostru de radio ( Bumtz )! Contactati-ne la id-ul promo_bumtz@yahoo.com si acolo veti aranja totul cu managerul de promovare. happy
(Hip-hop, dance, rock) Asteptam sa ne contactati!

O zi buna!

3 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat explică:

Apropo,rog intai sa lasati mesaj privat aici cu id (daca se poate; oricum id-ul ramane confidential), pentru ca am primit o solicitare la id-ul nostru, dar persoana nu a fost adaugata in lista din cauza unei erori a messengerului.Multumesc!

| Merecastraveti a răspuns:

Radio Bumtz e nou sau cum?

| MaiBineAnonimDecatCriticat explică (pentru Merecastraveti):

Da,este un post nou de radio,inca nu prea cunoscut,dar se va face ascultat, atat in tara, cat si in afara.In Spania de exemplu happy