| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

Pentru cine asculta metal... Imi dati cateva melodii care v-au placut in special.Mie mi s-a cam golit playlist-ul si eh.Va multumesc! happy

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce aveai inainte in playlist? Eu am pe playerul portabil al' vechi (ca am si unul mai nou, deh, e o mica-mare diferenta intre SanDisk Sansa e200 si Fiio X3 II) cam aceleasi piese/albume de mai bine de 5 ani si majoritatea nu ma vor plictisi nici daca ar trebui sa le ascult in heavy rotation o mie de ani.
Hai ca pina raspunzi la intrebarea mea initiala iti dau o piesa si un album.
P. Legenda - Sister Shadow Sister
A. Edge of Sanity - Purgatory Afterglow

| LupuCenusiu a răspuns:

Uite aici playlist-ul meu : https://www.youtube.com/playlist?list=PLl1yoeC65E5onKW75RPs7N1gR5a2DH_tH
Poate iti place ceva in mod deosebit :)