| andrewpeter a întrebat:

Salut happy Peste o luna este ziua unei persoane dragi mie si ma gandeam sa ii cant un cantec la chitara. Chestia ii ca ii vorba despre o fata care imi place si nu stiu de ce cantec sa ma apuc sa invat, pentru ca as vrea sa il cant de ziua ei si sa reiasa din el faptul ca ii draguta, dar nici sa fie un soc prea mare. Daca stiti ceva titluri potrivite, va rog sa ma ajutati happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| SorinBvB a răspuns:

BOSQUITO - cand ingerii pleaca, tu esti iubita mea, 9 vieti, explozie solara
UNA di ele vezi si tu

2 răspunsuri:
| Elena_Stoica_1976 a răspuns:

Buna,mai ales daca-ti place, cea mai indicata melodie este, CAT DE FRUMOASA ESTI, sper sa-ti fie de folos, succes

| andrewpeter explică (pentru Elena_Stoica_1976):

Are parti prea inalte pentru vocea mea sad si nici nu preamerge la chitara. Daca ai si alte idei, nu ma poti ajuta?