| anonim_4396 a întrebat:

Salut, probabil mulți dintre voi îl cunoașteți pe cântărețul Daddy Yankee. Credeți ca acesta a facut ceva operații estetice pentru a arăta așa de tânăr la 45 de ani? Arată ca un tânăr de 18 ani.

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Chiar nu știam că are 45 de ani, credeam că are până în 35 de ani.
Până la câți bani e și normal sa își fi permis o operație estetică

| haileewatson a răspuns:

Dar 45 de ani nu inseamna batran deloc........scoateti-va asta din cap

| McGregor788 a răspuns (pentru haileewatson):

Asa este, insa la această vârstă pot apărea anumite riduri/cearcane vizibile, depinde acum și de stilul de viață al persoanei respective, etc.

| Allemando a răspuns:

WTF are 45 de ani?! N-aș fi crezut niciodată!

| McGregor788 a răspuns (pentru Allemando):

Și eu sincer credeam ca are in jur de 30.