| LastChance a întrebat:

Pt cei care asculta Megadeth, credeti ca au dezamagit sau esuat prin ultimul album?

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mie chiar mi-a plăcut sinceră să fiu.

Răspuns utilizator avertizat
| itscloudyoutside a răspuns:

Eu nu l-am ascultat chiar pe tot, dar după melodiile pe care le ştiu eu aş spune că nu. Mi se pare destul de ok albumul.

| wforweirdo a răspuns:

Mnu... nici eu nu am ascultat tot albumul(imi place sa ascult piese aiurea, nu dupa album, an, blabla), dar spre deosebire de alte trupe... chiar nu mi se pare.

| RockNbeer a răspuns:

Nici una nici alta, mi s-a parut un album destul de bun.
De exemplu new world order este o melodie neterminata de pe vreme lu Marty Friedman, care se pare ca in sfarsit a vazut lumina zilei...
Din cele noi as alege 13, deadly nightshade si Sudden Death.
Dar care spre deosebire de Lulu, albumul celor de la Metallica...eu zic ca 13 merita 5 discuri de platina laughing

| LastChance explică (pentru RockNbeer):

LuLu e mai putin decat o labă neterminată.