| heyheyheyhey a întrebat:

stiti..nu pot alege, as dori sa devin cantareata dar as dori sa ma mai si ocup si cu businessul.Ce e mai bine sa aleg dupa parerea voastra?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Business clar, asta cu cantareata sunt mofturi de copii mici, nu te mai realizezi cu muzica in Romania de mult timp. Si sincer acum, vrei sa canti vreuna din prostiile astea care le promoveaza ei la radio? Yalla yalla, le-am spus si fetelor etc? laughing E penibil, sincer. Sa nu mai zic de o gramada de efort pana reusesti sa te afirmi si sa ai sanse sa pici de pe piata dupa prima piesa.

| TheGuy92 a răspuns:

Uhh, ambele sau business, fie ca vrei sau nu oricat de buna ar fi muzica ta e foarte greu sa gasesti oameni care vor sa o asculte, din pacate a trecut era in care spam-ai muzica ta pe toate forumurile posibile si te trezeai ca 10 oameni ti-au cumparat albumul pe Bandcamp, acum piata e mult prea saturata cu producatori de dormitor deci pana iti gasesti tu stilul la care te pricepi si niste fani va dura prea mult.