| Michael96 a întrebat:

Stiti pe unde pot gasi muzica Scooter dar sa nu fie cantata de cantaret? Sa fie instrumentala?

1 răspuns:
| dorinRSV4 a răspuns:

Poti face homemade, cred ca stii la ce ma refer.

Iti iei doua boxe si un mp3, iti faci un suport frumos din plastic in forma portbagajului de la scooter, legi boxele la baterie pe un intrerupator, sa nu manance bateria, si apou cu mp3 asculti ce muzica vrei tu cu ajutorul mufei jack de 3.5 mm.

Nu fa tu toate astea, cu legatul du-te la un electrician, mie pe treaba asta era sa-mi ia foc