| Vavilov_Andy_1990 a întrebat:

Saluthappy Sunt Andy si am o intrebare :
Un negativ(gen Roxette Listen to your heart) are drepturi de autor? La un concurs de filme daca as pune acest negativ as fi descalifica? Conditia e ca melodia sa nu aiba copyright.Raspunsul castigator primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| BeYourSelf7 a răspuns:

Din moment ce multi ciumpalaci folosesc multe melodii cu copyright fara a cere permisiunea cuiva si au si milioane de viz'uri pe yt, nu vad de ce tu nu ai putea..deci da-i bataie.

4 răspunsuri:
| BeYourSelf7 a răspuns:

Nu. Clar nu.Dar poti da mai multe detalii despre concurs, sa iti pot spune exact

| Vavilov_Andy_1990 explică (pentru BeYourSelf7):

muzica de fundal trebuie sa nu aiba Copyright - trebuie sa fie de cel putin 1 minut - claritate minima de 480p - sa fiti de acord ca in cazul in care dorim sa-l postam pe o pagina a Gameforge-ului, vom putea face acest lucru fara a va cere permisiunea - subiectul email-ului trebuie sa fie neaparat : Video: 1 Decembrie 2012 - continut email: 1. link video 2. nickname forum 3. nume caracter de joc 4. server Cam atat e in regulament happy

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Ei nu au fost prinsi, inca (Sublinez, inca)

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru Vavilov_Andy_1990):

Din moment ce multi ciumpalaci folosesc multe melodii cu copyright fara a cere permisiunea cuiva si au si milioane de viz'uri pe yt, nu vad de ce tu nu ai putea..deci da-i bataie.

| Vavilov_Andy_1990 explică:

muzica de fundal trebuie sa nu aiba Copyright - trebuie sa fie de cel putin 1 minut - claritate minima de 480p - sa fiti de acord ca in cazul in care dorim sa-l postam pe o pagina a Gameforge-ului, vom putea face acest lucru fara a va cere permisiunea - subiectul email-ului trebuie sa fie neaparat : Video: 1 Decembrie 2012 - continut email: 1. link video 2. nickname forum 3. nume caracter de joc 4. server Nu conteaza ce joc dar chiar si cantaretii folosesc uneori negative comune happy