| H a întrebat:

Sunt nouă pe aici.
Am şi eu o întrebare... ştiţi că pe ProTv e blogul lui Alice aia şi din curiozitate m-am uitat şi eu. amn cum se numeşte melodia aia de la început, din video-ul numit "Alice, caz neelucidat"?, mai precis asta... [sper să meargă]
Vă rog ajutaţi-mă. Dau fundiţă.batting eyelashes. Pop:*.

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Si tu dai fundita? Alice aia? Melodia de inceput? De ce nu intrebi direct la ProTv?

| H explică:

Păi nu mi-o aprobat mesajul...waiting.
Nu-mi place Alice, m-am uitat din curiozitate fiindcă mă stresa o prietenă cu ea, şi am nimerit exact la video-ul ăla. şi caut melodia aia de nebună! So' ştie careva?:*