| alienbro a întrebat:

Sunt rapper dar nu gasesc o porecla sau un nume ca sa ies in evidenta. Cateva chestii despre mine dupa care (poate) imi puteti da un nume adecvat :
1. Ma cheama Cristy
2. Sunt fan NANE
3. Am 16 ani
Vreau un singur nume, dar care sa aiba un impact auditiv mare la public, sa sune bine.

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pufan

| Duucu a răspuns:

Deci te cheamă Cristy(cu "y", că așa scrie în buletin), ai 16 ani, ASCULȚI NANE, și te crezi repăr? *facepalm*

| alienbro explică (pentru Duucu):

Cristy e prescurtare de la Cristian, n-ai auzit niciodata de prescurtarea numelor? Si da, imi place nane, fac rap. Ce anume ti se pare asa de ciudat?

| alienbro explică (pentru Duucu):

Nu ai auzit de prescurtarea numelor? Ce ti se pare asa de ciudat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege-l singur, cea mai mare arma a unui rapper este creativitatea. Nu cred ca esti un rapper asa de buna daca nici macar numele nu ti-l alegi singur. Pa, pa.

| OmuFoarfeca a răspuns:

Deliric Distrugatorul

| Şaptepăcate a răspuns:

CristiANE

| DrLaw a răspuns:

Kronos, Cryptan, Ciufy, Keddy, C.I.T, C.R.S sau unu care ar suna frumos C.R single T
CddT, CnnI, Cris.
Cam atat mi-a trecut prin cap acumlaughing

Sper ca te-am ajutatbig grin
Si bafta pe mai departe, sa aud repede de tinebig grin

| xUnderground a răspuns:

"Inexplicabil","Drama", "Ceata" thinking Sincer nu am idei... Porecla ar trebui sa vina de la sine...