| BestOfTheBest a întrebat:

Salut sunt rapper si nu stiu ce melodii sa mai fac.happy Daca vreti puteti venii cu o povestire trista/fericita.din viata voastra sau o poveste de iubire. orice:d povestiti si eu voi da funda celui care voi alege sa fac melodia pe ideea pornita de elhappy si o sa ii trimit link'ul cu melodia cand o sa fie gata. daca sunt multe frumoase, o sa fac la mai multe :d multumesc.

5 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Rapper nu se scrie cu doi de p ci cu un singur pwinking
Doi la mana un ´rapper´ adevarat cum zici tu ca esti nu are niciodata pana de ideei happy
Nu mi-o lua in nume de rauwinking

| BestOfTheBest explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Tin sa te contrazic..Rap se scrie cu un p, rapper se scrie cu doi..nu am zis ca sunt rapper adevarat..am zis "rapper" sa fim seriosi..rapperii adevarati sunt greu de gasit..chiar foarte greu..am ramas in pana de idei. aveam o perioada cand scriam cate 4-5 piese pe zi..am vrut sa iau o pauza mica.1 saptamana. si nu am reusit ..imi tot vine sa scriu.dar nu stiu despre ce.happy am ramas in pana de idei.

| RapMusic a răspuns:

Euu vreauulaughinglove struck
Pai sa incep.
Am un prieten eu avdn 15 ani el face 23 si ne-am indragostit accidental suntem aman2 din Bucuresti desi nu am putut sa ne vedem din cauza ca eu atunci eram la tara era in vacanta de vara. iar cand m-am intors tot nu am putut din cauza parintilor.straight facepractic eram blocata in casa chestia asta '' virtual'' a durat 9 luni happy
Dupa 9 luni el si-a gasit pe alta de varsta lui tot 23 si a intretinut relatii. intimewhistling si eu am fost super super geloasa serile am plans non-stop am intrat pe facebook si am vb. cu iubita lui. ea s-a enervat sau o chestie de genu afland ca eu am fost cu el si i-a spus lui sa imi dea ignorhappy in timpul in care el ma avea la ig eu tot vb cu el prin intermediu la o buna prietena comuna
Dupa 3 luni m-a scos de la ig. dar abia dupa 1 sap am vb eu mi-am facut curaj si l-am bagat in seama love struck ( el fiind tot cu acea fata )
Am vb cu el si l-am intrebat ce etse cu el dc m-a scos de la ig el mi-a zis ca inca se mai gandea la mine ( in timpul asta iubita lui devenise tot mai distanta de el dar el nu mi-a zis nimic legat de asta)
Pana a venit o zi cand mi-a zis '' te iubesc '' apoi eu l-am intrebat si cu gagicata cum ramane?
si a zis ca nu o iubeste. nu m-am putut abtine si na. i-am zis ca`l iubesc si eu.
au trecut cateva zile si ne-am impacat ( el fiind tot cu acea fata ) l-am intrebat pai esti si cu mine si cu aia? la care el rasp. o sa ma despart de ea astept sa imi greseasca cu ceva ca deja banui ca ma insala
Pana intr-o zi cand i-a venit lui ideea de a isi face un cont fals de facebooksi s-a dat la ea ca s ao incerce. ea a cazut in plasa deci s-a despartit de ea
Atunci au trecut vreo saptamana si am incercat sa ma strecor afara din casa ca sa ma vad cu el. M-am vazut totul a mers perfect...
deci. daca e buna povestea bft cu melodia pup:*
funda?

| BestOfTheBest explică (pentru RapMusic):

Ok.o sa incerc ceva sa vad daca iese :d.dar o sa inversez rolurile.

| RapMusic a răspuns:

Stiu m`am grabit