| FreZzTimee a întrebat:

1. Vreau sa imi fac un radio online.Stiti vreo firma de host buna?
2. Vreau sa imi fac si un site la acel radio.de exemplu www.radio-nume.ro. de ce am nevoie pentru a face acest site?
3.Va multumesc! si astept raspunsuri:) dau funda:)

4 răspunsuri:
| gHioo a răspuns:

Ai nevoie de un ajutor apecializat,ma intelegi? Nu poti face tu singur toate astea,si mai ales radio, dar un site poti face daca ai cont pe google, dai in bara de sus la/mai multe/site-uri/ si dai pe butonul '' creati'' si acolo iti creezi site-ul. Sper ca te-am ajutat cu cevabig grin.

| FreZzTimee explică (pentru gHioo):

Radiou nu este greu ca doar cumpar host si se face, dar aici in domeniu asta cu site.ro imi este ft greu, nu ma pricep nici o boaba.nici nu stiu ce trebuie. vreau un domeniu.sa cumpar.dar apoi ce mai trebuie? asta nu stiu.si as vrea sa imi spuna cinevahappyMultumesc oricumhappy

| FreZzTimee explică:

Alte raspunsuri?

| DeXoR a răspuns:

Uite aici au preturi foarte mici la host de radio www.bullevard.ro. ia id meu dexor_25@yahoo.com daca vrei sa te mai ajut la cv.