| Cillix a întrebat:

acum 10 min am auzit o piesa la radio si era foarte smechera problema e ca nu prea stiu cum sa o descriu, tin mine ca in melodia a spui numele lui Sean Paul si era ceva gen tana tana ta na na ceva dubstep pe acolo...laughing daca reuseste sa isi dea seama cineva de ce melodie zic ii dau funda. (cam imposibil cu descrierea asta)

5 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

S-ar putea sa fie Sean Paul.

| Cillix explică (pentru MiyakoSaki):

Nu, am tot cautat melodia in lista melodiilor lui Sean Paul dar cu siguranta nu ea de la el, muelodia aia ave un rimt mai de club si probabil e destul de noua (daca aveti o mica banuiala postati link-ul eu ma uit si daca e dau funda)

| Mădă0611 a răspuns (pentru Cillix):

Pai la radio sunt difuzate doar anumite melodii, asa ca poate e asta https://www.youtube.com/watch?v=b8I-7Wk_Vbc

| SlayChamber a răspuns:

Hei, s-ar putea sa fie major lazer- come to me ft sean paul