| andreimaxim05 a întrebat:

am ascultat aseara o melodie la impact fm dupa ora 22:00, si zicea ceva de "senora".si sunt 2 baieti care canta, iar unu dintre ei parca avea vocea lui will i am.iar al2lea baiat canta refrenu unde am auzit de "senora".dar ei canta in engleza.help me big grin

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine este ''Pitbull Featuring T-Pain & Sean Paul - Shake Senora''.

| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna.
O fi asta : http://www.youtube.com/watch?v=AmuKdoe8MvI :* Poate.
>:d< pup

| andreimaxim05 explică (pentru tombraiderunderworld):

Nu sad....seamana prea bine la voce cu will i am....ms oricum :*

| tombraiderunderworld a răspuns (pentru andreimaxim05):

Mmmm mi pare rau ca nu gasesti melodia. N-ai pentru ce >:d<