| anonim_4396 a întrebat:

am ascultat sambata 04 august o melodie la radio si era cam asa la refren : you know you know you know, you wan't it, i know i know i know, si dupa, hame hame hame... Stie careva cum se numeste? dau funda big grin

11 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Emil Lassaria şi Caitlyn-Dejame
http://www.youtube.com/watch?v=DIYEISTNQT0

| Soldier92 a răspuns (pentru myhaelutzza):

Nu este asta sad

| myhaelutzza a răspuns (pentru Soldier92):

Imi pare rau. Sper sa o gasesti!

| Soldier92 a răspuns (pentru myhaelutzza):

Uite ca aveam si inregistrarea. Eu asa procedez cu toate melodiile care imi plac si nu le stiu. http://soundcloud.com/nedelea-florin/recording13233/s-jY6BV.

| myhaelutzza a răspuns (pentru Soldier92):

Nu imi apare inregistrarea.Sa mai incerci sa o pui inca o data happy

| Soldier92 a răspuns (pentru myhaelutzza):

Http://snd.sc/PaFKHv incearca acum :)

| myhaelutzza a răspuns (pentru Soldier92):

Da.Acum merge.Super faina melodia dar nu am idee cine ar putea-o canta. Daca cumva afli sa-mi spui si miehappy

| Soldier92 a răspuns (pentru myhaelutzza):

Http://www.youtube.com/watch?v=pQslovAFgb8, am gasit-o in sfarsit. Si mai e o melodie poate o stii. o canta o fata si suna cam asa: it's time to cuci cuci

| Soldier92 a răspuns (pentru myhaelutzza):

O gasisemwinking mersi oricum

| myhaelutzza a răspuns (pentru Soldier92):

Cu placere happy