| July739 a întrebat:

Am auzit ca in finala X Factor o sa vina ca invitati One Direction si vreau sa stiu daca vin mai pe la inceput sau mai pe la sfarsit, ca nu-mi place X Factor si mai vreau sa stiu daca sigur vin ca sa stiu daca sa ma uit sau nu.

2 răspunsuri:
| inuca97 a răspuns:

Mamă, ce comedie va fi dacă vin ăstia la X factor. Majoritatea fetelor o să plîngă de fericire, vaaaaaaiiii.
Iar eu o să mă rîd cît de nasoli sunt si cît de imbecili sunt ''fanii'' lor

| Mary24 a răspuns (pentru inuca97):

Same here :"3.