| Cartofaru2000 a întrebat:

am inregistrat si eu o melodie si vreau sa imi ziceti pareri, sa ma criticati, sa imi dati sfaturi... Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| AlessandraCoco a răspuns:

Hey,imi place cum canti. Imi place ca in versurile tale exista doar adevar. Acum majoritatea copiilor stau in casa sa se joace pe pc, laptop etc. Transmiti un mesaj ok. Multa bafta! P.S : incearca pe viitor sa faci o melodie legata de tara noastra (adica sa spui in versuri ca trebuie sa ne iubim tara si sa nu plecam sa locuim in strainatate ) O seara faina!

| Cartofaru2000 explică (pentru AlessandraCoco):

Multumesc pentru parere si pentru sfatul viitoarei melodii! big grin :3

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Cartofaru2000):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca ti-am fost de folos. Sa ma anunti si pe mine daca ai facut melodia pentru ca vreau sa o ascult! Si merci de funda! Te pup! happy

| Cartofaru2000 explică (pentru AlessandraCoco):

Te anunt :*

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă ne dai melodia, sigur.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Interesant. Dar vorba lui Musique, ai grija cum accentuezi.
Iar daca nu iti iese masura, forteaz-o.

| Dumniezău a răspuns:

Da,dar ce melodie?

| BogdanMotiu a răspuns:

Faina

| ajfsfamqewED a răspuns:

Esti cel mai taree rapar succes

| Cartofaru2000 explică:

A da scuzati, cred ca sunt indragostit :)) http://www.youtube.com/watch?v=ed4Oc4b40n0

| Musique a răspuns (pentru Cartofaru2000):

Mi se pare ca accentuezi mult prea tare ultima silabă.
Ar suna diferit dacă ai fi mai "liber" atunci când cânți. Nu te supăra, dar parcă te ține cineva legat. sad
În rest, versurile merg cât de cât.

Trebuie să înveți să primești și părerile negativ.
Baftă!

| Cartofaru2000 explică (pentru Musique):

Invat invat big grin