| anonim_4396 a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru, caut de 2 ani o melodie, melodia o cintă o femeie, dar nu stiu decit refrenul, refrenul incepea asa " Give me back mi heart cause i can liv without her, melodia cred eu este de prin anii 80, eu am avut o pe o casetă, dacă o stie cineva vă rog mult trimite timi un linc cu această melodie veche dar foarte frumoasă. Vă multumesc, vă dau funda.

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Dollar poate?
http://www.youtube.com/watch?v=K6ZCa9PI4Vs

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru răspuns dar nu aceasta e melodia pe care o caut eu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu sint nici acestea, i mi pare rău.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu era nici una din aceste melodii, dar trebuia să fiu corect si să dau funda, chiar dacă răspunsurile dumneavoastră nu m au ajutat.