| effsered a întrebat:

Am nevoie de un cintec care este la un clip pe youtube, nu exista in alta parte.El este filmat cu telefonul si calitatea e proasta. Exista vreo programa ca sa-l reabilitez?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu prea ai cum sa imbunatatesti calitatea daca aceasta e proasta, daca e buna poti s-o inrautatesti, dar de-mbunatatit, prea greu. Incearca sa importezi in anumite programe si sa salvezi la cea mai mare calitate kbs/hz poate o sa te-ajute, dar prea putin probabil.