| Ciprian221 a întrebat:

Am o intrebare scurta pentru voi!
Ce inseamna pentru voi muzica?!?

Cel mai bun raspuns va primi funda

Răspuns Câştigător
| cookieshor a răspuns:

Muzica - este o forma de exprimare specifica omului, un limbaj prin care acesta isi comunica ideile, sentimentele, experienta de viata intr-o maniera distincta. Este modul in care te exprimi... Purtat pe aripile notelor muzicale spulberat de amintiri.Muzica este șalul care te incalzeste iarna, veriga importanta din lantul melodiilor ce te poarta pe taramuri indepartate, deconectandu-te din lumea ta si transferandu-te intr-o lume plina de farmec si mister.
(asta e parerea mea)
Daca muzica inseamna pentru tine exact toate astea sper ca te-am ajutat...

5 răspunsuri:
| miauuau a răspuns:

Muzica=drog
cel puţin pentru mine, fara ea nu pot tongue

| king4aday a răspuns:

Cineva a spus ca muzica este vocea sufletului. Ma culc si ma trezesc cu muzica. Ea m-a invatat multe lucruri despre lume, despre oameni si sentimentele lor. Cand imi ascult formatiile preferate parca sunt intr-o alta dimensiune. Ce inseamna muzica pentru mine? Pacea din interior.

| Lamaitzza a răspuns:

Un fel de hrana a sufletului. tongue

| TooNight a răspuns:

Muzica=Suneterolling on the floor

| fifi13 a răspuns:

Muzica? tot. nu exagerez deloc ssunt dependenta imi place indiferent ce fac invat, citesc stau, merg scult muzica. cand sunt trista ma simt mai bine cand ascult muzica. imi place muzica de calitate cea buna, pra ca sa-i spun asa nu-mi plac genul pers care canta doar pentru bani. cred ca cel mai bine poate sa-mi explice ce e pentru mine muzica baietii de la CIA;)http://www.youtube.com/watch?v=blKVKx-mi6Y funda?