| 3my098 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul nu-mi merge sonoru la casti. Adica muzica de pe calculator imi mg dar de pe net nu-mi merge (daca intru pe yutube, trilulilu etc si vreau sa ascult o mel nu-mi merge dar muzica de pe calculator da) Funda! Dc oare sa intampla asa?

Vreau sa precizez ca :

Placa de sunet e buna

La toate browserurile se intampla asa

Cablurile sunt bine puse in unitate

FUNDA!

1 răspuns:
| adela15 a răspuns:

Cred cati trebuie alte castibig grin sau.cred cati trebuie alte drivere.intra pe net si cauta drivere la placa ta de sunet, sau vezi ca este un program special.cred ca din aceasta cauza nu-ti merge