| erabianleonard a întrebat:

Am o statie cu subwoofer si boxe ca acestea http://www.google.ro/......tp?/imgres si imi merge doar o boxa, am incercat tot felul de lucruri dar nimic doar o boxa se aude si subwoferul, ce pot face in privinta asta sa se auda toate, setari din telecomanda sau altceva? Multumesc

4 răspunsuri:
| LarriBia a răspuns:

Păi sunt noi? Dacă nu, atunci poate poţi să le înapoiezi şi să primeşti altele la fel.happy

| erabianleonard explică (pentru LarriBia):

Le am de 2 ani

| LarriBia a răspuns (pentru erabianleonard):

Aha şi s-au stricat brusc?

| erabianleonard explică (pentru LarriBia):

Nu s.au stricat... sunt siugr ca nu sunt stricate, trebuie sa fac niste setari din telecomanda