| YoyoOoOo a întrebat:

Am si eu nevoie de o melodie crying!
Ieri a venit CRBL in Campulung la concert si a facut un colaj de melodii.
Una din melodii avea si cateva randuri in romana care nu prea se inteleg, iar refrenul era ceva gen:

You're taking me out,
Yeah i'm taking you out!
You're taking me out,
Yeah i'm taking you out!

E foarte faina mel si nu o gasesc straight face!
Nu stiu nici cine o canta!
Va rog, spuneti-mi si mie cum se numeste!
Si link daca se poatebatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| MeMyself a răspuns:

Hei! Si eu am fost aseara la concert, a fost super..si la fel ca tine am cautat si eu melodia:)) din fericie am gasit-o!

C.R.B.L-Gypsy girl

http://www.youtube.com/watch?v=zKcjEzOWlDM

..desii nu are partea cu :you're takin'me out.:(

2 răspunsuri:
| AndraRoby a răspuns:

Aceeasi poveste si la mine. am cautat-o dar nu am gasit super refrenul acesta big grin o sa mai caut. si daca gasesc ceva iti raspund aici.

| AndraRoby a răspuns:

Momentan nu am gasit decat acelasi live de la C-lung. sa il asculti pana gasim melodia :D

http://www.youtube.com/watch?v=2X8Ab-IQYVw