| Catalin9696 a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o intrebare. Cu cine as putea lua legatura sau pe cine ar trebui sa caut pentru lectii de canto in domeniul muzicii rock?

1 răspuns:
| medicine a răspuns:

Bineinteles, cu un cantaret/cantareata de muzica rock. Mergi la concerte cu trupe care sa iti placa (trupe bune, dar mai mici, care canta in club, nu vedete internationale), si dupa concert, daca ai ocazia, intreaba-i pe muzicieni, cand ii vezi in zona, daca dau meditatii.