| extremer11 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum se poate modifica o melodie si sa fie cantata de altcineva. Ma refer la melodiile acelea cu vocile lui Alvin si veveritele? Scuze daca nu am pus prea bine intrebarea.

1 răspuns:
| Tavy100 a răspuns:

Cu anumite programe. Eu mai schimbam voci la videoclipurile de la petreceri, sa se auda ''la multi ani''. Eu faceam am asta in Sony vegas, dar exista si programe speciale pentru asta (AV Voice Changer Software Diamond 7.0).