| Faicu a întrebat:

Am si eu o problema:

Am gasit acest video http://www.youtube.com/watch?v=HHaVS0XbU0w si nu stiu cum sa fac si eu rost de melodie program stil sau ce trebuie! Va rog ajutati-ma sunt innebunit dupa melodia aia vreau si eu sa cant la orga de pe tastatura! Va rog dau funda!

1 răspuns:
| myrko a răspuns:

Programul se numeste bomes music keyboard dar one man band cracked e super merge sa ii bagati voi styluri le descarcati de pe situl muzicantilor romani dar daca nu il luati cracked nu merge sa cante negativu decat 1 min