| xxcatalinxx a întrebat:

...As avea nevoie de ceva ajutor in legatura cu un fruity loops studio 10, un program de facut muzica.Lam descarcat acum cateva zile, stiu sa creez sunetele de baza, dar am nevoie de mult ajutor in legatura cu ceva. oricine stie cum sa foloseasca acest program foarte bine, si stie tot despre el, sa-mi lase va rog un nr de telefon sau o adresa de mess, pentru ca as avea mare nevoie de niste indrumari....cine ma ajuta primeste o funda mare cat casa de la mine..va rog, am nevoie de ceva ajutor.ms mult.

1 răspuns:
| cristisubiak a răspuns:

Salut! Poti gasi foarte multe tutoriale pe youtube! Te rog, da-mi si mie linkul de unde ai descarcat Fruity Loops Studio pentru ca am si eu nevoie!