| razvanel1 a întrebat:

As vrea sa gasesc un ton de apel "default" dintr-un telefon. Exista vreun site unde pot vedea doar tonurile de apel clasice din telefoane? Daca intelegeti.

2 răspunsuri:
| breakdance1106 a răspuns:

Incearca pe www.zedge.net
iti faci cont, te loghezi, click download - ringtone - si ai o gramada de categorii.

Funda:)

| razvanel1 explică:

Nu gasesc o categorie care sa-mi spuna ca acolo sunt din astea originale. thinking
Sunt mai multe categorii dar tonurile origianle sunt amestecate pe acolo, si nu prea stiu exact unde sa ma duc.e asa asemanatoare cu un fel de opera si am auzit-o pe un Nokia.