| Ema96 a întrebat:

Care imi mai spune niste cantareti rapp sau pop in afara de Tyga, Eminem, 50 Cent, Wiz Khalifa, Soulja Boy, Lil Wayne. Multumesc!happy Funda!:d

Răspuns Câştigător
| Nymeria a răspuns:

Cel mai tare este lil eazy, asculta melodia lui e that fire http://www.youtube.com/watch?v=EVXDyd3oUyU

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Rap: Dj Khaled; TI; Rick Ross; Birdman; Nelly; The Game; Sisu; Eazy-E; 2Pac; Biggie Smalls; MC Hammer; Snoop Dogg; Busta Rhymes

| ByEnCuTzZzA a răspuns:

Pop:Rihanna, Beyoncé, Bruno Mars, Jennifer Lopez, Justin Bieber.
Rapp:Black Eyed Peas, Chris Brown, Drake, Usher, Mike Posner, Saul Williams.
Sper ca te-am ajutatbig grin