| N1ke a întrebat:

caut o melodie pe care am ascultat o la radio acum cateva zile. tot ce mi a ramas in minte este ca era un mix si din cand in cand era o voce subtire de fata care spunea ceva gen "y will never trust " (asa se aude).si la sfarsit tot acea voce de fata canta ceva gen ram pampampam ram pampampam y never trust (de data asta cu o voce de copil mic) stiu sigur ca are videoclip cu o fata slaba si cu cineva care mixa ...Stii ca nu am fost foarte clar dar asta e tot ce stiu din ea. sper ca imi piteti spune cum se numese.
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| iiUser20 a răspuns:

Never let me go_ Raluka?laughing)

| N1ke explică:

Nu...
Am ascultat o la Zu... si era mai mult bip uri tari si abia apoi aia spunea o 3 cuvinte si revenea la acelaa mix si tot asa

| N1ke explică:

Am mai asc odata la radio azi parca la kiss si din cand in cand mai vorbea si un tip in franceza...