| AlexAndrei96 a întrebat:

Ce casti mi-ati recomanda sub 100 lei? Astazi ma duc sa-mi cumpar si nu stiu ce sa iau. Sa se auda foarte bine muzica. Ma gandeam la ceva de genul... http://www.emag.ro/......priceasc/c >-- toate arata extraordinar dar nu stiu pe care sa le aleg. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

@eyez In primul rand i-ai spus prost, Beats-urile is niste porcarii scumpe bune doar la prostit consumatorul. In al doilea rand, pentru ce ii recomanzi casti care depasesc 400 lei daca bugetul lui e de 100? Am inteles, ai Beats, bravo tie! Nu cred ca este cazul sa te lauzi cu jucarioarele alea.

@AlexAndrei96 La ce le folosesti? Ce tip de casti vrei?

7 răspunsuri:
| aabaaab3278 a răspuns:

Iti recomand Beats daca vrei claritate la sunet(bass si tot ce vrei tu). Arata cam asa : https://www.google.ro/......ps?/search

| AlexAndrei96 explică (pentru aabaaab3278):

Hmmm..ma intereseazasa se auda foarte puternic. Ma uit pe site sa vad unde gasesc.

| aabaaab3278 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Ti-am spus. Cele Beats sunt de calitate. Am si mari si mici si au claritatea sunetului ridicata.

| AlexAndrei96 explică (pentru Utilizator1234):

Hmmm..am rezolvat cu niste Philips-uri. Mersi.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru aabaaab3278):

@eyez In primul rand i-ai spus prost, Beats-urile is niste porcarii scumpe bune doar la prostit consumatorul. In al doilea rand, pentru ce ii recomanzi casti care depasesc 400 lei daca bugetul lui e de 100? Am inteles, ai Beats, bravo tie! Nu cred ca este cazul sa te lauzi cu jucarioarele alea.

@AlexAndrei96 La ce le folosesti? Ce tip de casti vrei?

| Klaudiu214 a răspuns:

Eu pe astea le am, le-am luat acuma vreo 5 luni de la flanco si erau 80 de Lei si le am si acuma si se aude foarte bine su aude tare are bass tot ce vrei+ ca pe eMAG sunt foarte ieftine fata de cat am dat eu pe ele. ti le recomand pe astea

http://www.emag.ro/......ELJ6TBBBM/

| AlexAndrei96 explică (pentru Klaudiu214):

Sa sti ca si eu ma uitam la alea...hmmm..ma mai uit.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Sunt si foarte rezistente si se aude destul de tare acuma decizia este a ta oricum daca le ei nu vei face o alegere gresita