| AntonyoBoss a întrebat:

ce credeti despre trupa BrokenCyde?

7 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Au niste melodii f simpatice happy
nu ascult prea mult.
ah, si se7en e destul de dragut blushing

| Element25 a răspuns:

Ce sa zicthinking inainte ii ascultam foarteee mult, acum parca nu-mi mai plac asa tare(poate pentru ca ascult alte genuri de muzica)
Cred ca au scos album nou din cate am auzit. in afara de BC13 mai erau si Dot Dot Curve pe care ii ascultam inainte thinking

am citit ca BC13 sunt cea mai buna trupa de crunkcore(cica chiar au fost prima trupa a acestui gen de muzica), dar nu sunt foarte sigura de asta!
Bye! happy

| Woodenpints91 a răspuns:

Homalăi afoni. Aia nu se poate numi muzică, retarzii ăia nici nu ştiu să zbiere ca nişte bărbati cu ***...

| wforweirdo a răspuns:

O trupă oribilă. Şi nu numai Brokencyde, urăsc toate trupele de crunkcore, urăsc crunkcore-ul.

| Holocaust a răspuns:

Wooden, wforweirdo şi Gorath au spus deja totul.

| HellenNASTY a răspuns:

Best Band Ever!