| PACC a întrebat:

cum se numeste melodia de la tuborg... mergi in linie, dansezi in linei....etc

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Nu cred că este o melodie anume, ci doar una creată special pentru reclamă.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu este o melodie cea de la reclama de la Tuborg, este doar o inregistrare ce are pe fundal o melodie.

| html a răspuns (pentru alexs99):

Nu e este o melodie dar are pe fundal o melodie, cum vine asta? thinking
Iti pot spune sigur ca am mai auzit negativu ala altundeva, si nu era in reclama...deci bucata aia e luata de undeva happy

| Marian619 a răspuns:

Nu e melodie
e doar cineva care spune mergi inlinie, speli in linie...