| mihai4000 a întrebat:

dati-mi si mie niste melodii care s-ar putea pune la banchet in afara de manele si ziceti-mi si tipul melodiei.

4 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Pai Pinguinu, Macarena, Meneaito... asa apoi melodii de astea noi cum va plac voua. nu stiu acum sa dau exemple. si muzica de club. melodii remixatewinking

| kar1GaNNN a răspuns:

Meneaito : www.youtube.com/watch?v=kVWtkVNuJB0
Dansul pinguinului : www.youtube.com/watch?v=n74WRDoqI9E
Macarena : www.youtube.com/watch?v=XiBYM6g8Tck
Si multe altele, daca mai cauti pe net o sa gasesti o multime dar astea sunt cele mai misto :D

| mihai4000 explică (pentru kar1GaNNN):

Cum poate dansa un baiat pe meneaito?

| DiaAndra a răspuns:

Pai in general lumea se distreaza pe melodiile mai vechi cum ar fi de la Hi-Q sau Volatj. Poti sa pui si dansul pinguinului, Macarena si Meneaito(astea cred ca-s nelipsite de la orice petrecere).In general melodii romanesti happy Merge si Minim doi de la Alex Velea sau alte melodii care erau foarte ascultate atunci cand au aparut.